19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Mayıs 19, 2021
CHP’DEN ODAMIZA ZİYARET
Haziran 7, 2021

Başkanımız Dr. Mustafa Azak ve Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Korhan Kanat Eczacılık Haftası münasebetiyle Çorum Eczacı Odası’nı  ziyaret ederek ”14 Mayıs Eczacılık Günü” nü kutladı. Ziyarette Çorum Eczacı Odası Başkanı Şefkat Güler, Genel Sekreter Ecz. Olcay Çorumlu ve Sayman Ecz. Arif Sami Bozdoğan hazır bulundu.

Eczacı-Hekim Birlikteliğinin Önemi Vurgulandı

Başkanımız Dr. Mustafa Azak kendilerine karşı gösterilen yakın ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”Eczacı-hekim birlikteliği teşhisten tedaviye giden sağlık yolunda çok önemlidir. Covid-19 pandemisinin ön cephesinde büyük bir özveriyle çalışan eczacılarımızı kutluyorum. Çorum Tabip Odası ile Eczacı Odası birlikte yeni projeleri hayata geçirmek için çalışmalar yapabiliriz. Bunun için iletişime her zaman açığız.” dedi.

Çorum Eczacı Odası Başkanı Şefkat Güler ise ziyaretten meslektaşları adına memnuniyetini belirtirken, insan hayatı için gece gündüz çalışan çok kutsal bir mesleğe sahip hekimlerle yan yana çalışmaktan gurur duyduklarını söyledi. Güler, halkın sağlığının sürdürülebilmesi için hayata geçirilecek her türlü projeye hazır olduklarını belirtirken, pandeminin bu anlamda bir an önce aşılarla, tedbirlerle bitmesini, yeni çalışmalara fırsat tanımasını diledi.

Paylaş:

Bir cevap yazın