GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Recep BURHANOĞLU(BAŞKAN) 11.10.1993
Dr.Ömer AKKAŞ 11.10.1993
Dr.Ruhi SUNGUR 11.10.1993
Dr.Erol UYSAL 11.10.1993
Dr.Salim MAĞDEN 11.10.1993
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Ömer AKKAŞ(BAŞKAN) 17.11.1993 - 31.05.1994
Dr.Arif ILIMAN 17.11.1993 - 31.05.1994
Dr.Vahit DEMİRAN 17.11.1993 - 31.05.1994
Dr.S.Ateş VELİDEDEOĞLU 17.11.1993 - 31.05.1994
Dr.Ömer AKKAŞ 17.11.1993 - 31.05.1994
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.İsmail ÖZKUBAT(BAŞKAN) 05.06.1994
Dr.Erol UYSAL 05.06.1994
Dr.Salim MAĞDEN 05.06.1994
Dr.Bahattin ŞEKER 05.06.1994
Dr.Ruhi SUNGUR 05.06.1994
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.A.Tuncay KERMAN(BAŞKAN) 21.04.1996
Dr.Ruhi SUNGUR 21.04.1996
Dr.Tahir MANTI 21.04.1996
Dr.Nuri ÖZKUYUMCU 21.04.1996
Dr.Fatih TUNCEL 21.04.1996
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Türker GÜLSOY(BAŞKAN) 05.05.1998
Dr.Cengiz KELEŞ 05.05.1998
Dr.Köksal HOLOĞLU 05.05.1998
Dr.A.Süha BİNGÖL 05.05.1998
Dr.Naci ÖNAL 05.05.1998
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Recep BURHANOĞLU(BAŞKAN) 30.04.2000
Dr.Erol UYSAL 30.04.2000
Dr.Cengiz KELEŞ 30.04.2000
Dr.Güler BUĞDAYCI 30.04.2000
Dr.Ali YILDIRIM 30.04.2000
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Tahir MANTI(BAŞKAN) 28.04.2002
Dr.Mehmet KALEM 28.04.2002
Dr.Mümin ALTEKİN 28.04.2002
Dr.Aşkın TANRIVERDİ 28.04.2002
Dr.Bülent ÖZKIDIK 28.04.2002
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.H.Mithat CERİT(BAŞKAN) 18.04.2004
Dr.Yılmaz BAŞ 18.04.2004
Dr.Muzaffer AYMERGEN 18.04.2004
Dr.Ünver YILDIZ 18.04.2004
Dr.Hicran ÇOBANER TAŞKIN 18.04.2004
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Selim DEMİRCİ(BAŞKAN) 16.04.2006
Dr.Ömer AKKAŞ 16.04.2006
Dr.Ruhi SUNGUR 16.04.2006
Dr.Erol UYSAL 16.04.2006
Dr.Salim MAĞDEN 16.04.2006
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Selim DEMİRCİ(BAŞKAN) 04.05.2008
Dr.Timur HARZADIN 04.05.2008
Dr.Selim KÖSTEKÇİ 04.05.2008
Dr.Havvanur KELEŞ 04.05.2008
Dr.Remziye YILMAZTÜRK 104.05.2008
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Şahatayi ŞAHİN(BAŞKAN) 09.05.2010
Dr.Ömer Nasuhi SELVİ 09.05.2010
Dr.Göray ÇİMEN 09.05.2010
Dr.Vedat ASLIHAK 09.05.2010
Dr.Erdal ÖZER 09.05.2010
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Ali YILMAZ(BAŞKAN) 07.05.2012
Dr.Sakine Candan MERZİFONLU 07.05.2012
Metin ÇITAK 07.05.2012
Mesut YETKİN 07.05.2012
Dr.Mustafa AZAK 07.05.2012
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr.Mustafa AZAK(BAŞKAN) 11.05.2014
Dr.Ece YAZLA 11.05.2014
Dr.İzzet EZER 11.05.2014
Dr.Ali YILMAZ 11.05.2014
Dr.Mustafa SUNGUR 11.05.2014
 
GEÇİCİ YÖNETİM KURULU GÖREV YILI
Dr. Ümit Görkem(BAŞKAN) 08.05.2016
Dr.Okan Delikan 08.05.2016
Dr.Türker Ejder 08.05.2016
Dr.İlker Uzeli 08.05.2016
Dr.Müge Özcan 08.05.2016


Paylaş: